Elektritööd oma ala
ekspertidelt aastast 1991

Firmast

AS Stik-Elekter alguseks võib lugeda aastat 1991, kui alustati majandustegevust AS Stik nime all. Ettevõtte algusaastatel oli tegevuste ampluaa laiem ja lisaks muudele tegevustele alustati ka elektritööde tegemisega. 1997. aastal asutati AS Stik-Elekter, mis spetsialiseerus ainult elektriga seotud tegevustele. Oleme uhked, et läbi aastate on üle elatud paljud majanduskriisid ja iga kord keerulistest olukordades väljutud korrektselt. Meil on tugipunktid Tallinnas ja Roosna-Allikul. Alates 2010. aastast alates oleme edukalt teostanud elektripaigaldustöid ka Soomes. Lisaks mitme aastasele Soomes töötamise kogemusele on meil ka Venemaal ja Lätis tööde teostamise kogemus ja soovime areneda ka Skandinaavia riikidesse.

2016. aasta seisuga oli ettevõtte käive 2,7 milljonit eurot ja keskmine töötajate arv 38.

Ettevõtte põhitegevuseks on pea kõik elektriga seonduv. Oleme võimelised teostama kõiki elektritöid A pädevuseni välja. Pakume täislahendust projekteerimisest elektripaigaldustöödeni. Automaatika ja nõrkvoolutöid pakume usaldusväärsete alltöövõtjate kaudu. Lisaks pakume käidu, tehnilise kontrolli ja muid elektrivaldkonna insenertehniliseid teenuseid. Meie pikajalise kogemustega kollektiiv suudab edukalt projekteerida, ehitada ja üle anda ka kõige keerulisemad elektrivaldkonna objektid. Enam kui 25 aastase tegevusaja jooksul oleme teostanud elektritöid väga paljudel ja erikujulisetel objektidel lisaks paljudele kortermajadele näiteks: Vihula-, Roosna-Alliku-, Koigi-, Kehtna-, Koordi mõisahoonete elektripaigaldiste restureerimine, Tartu krematoorium, Kaitsejõudude peastaabi elektripaigaldiste ehitus.

Meie missiooniks on olla usaldusväärne partner oma klientidele, oma pikajaliste oskuste, kogemuste ja paindlikusega leiame sobiva lahenduse nii lihtsatele elektritöödele kui ka keerulistele tehnilistele lahendustele. Meie kindla partneri mainet annavad edasi kliendid kes soovivad ka edaspidi meiega koostööd jätkata.

Meie kontaktid